Konsorcjum Elmega

Dynamik jest średnią firmą hurtową o polskim kapitale. Aby skutecznie konkurować na rynku polskim z sieciami hurtowymi o zagranicznym kapitale hurtownie polskie tworzą grupy zakupowe. Udział grup zakupowych w rynku hurtowym jest znacznie większy niż udział zagranicznej konkurencji. Pod tym względem Polska jest wyjątkiem na rynku europejskim. Jedną z szybko rozwijających się grup jest:
Konsorcjum Hurtowni Elektrycznych "ELMEGA" Spółka z o.o. - polska grupa zrzeszająca hurtownie branży elektrotechnicznej. Konsorcjum powstało w 2003 roku w celu reprezentowania wspólnych interesów pięciu firm: ELKOND z Białegostoku, BARGO z Łomianek pod Warszawą, KABIS z Warszawy, EL-MAX z Lublina oraz KAREL II z Bielska-Białej. Z czasem skład poszerzał się i dziś ELMEGA to 15 hurtowni posiadających ponad 80 oddziałów.

Swym zasięgiem terytorialnie obejmuje właściwie całe południe, północ, wschód oraz centrum Polski, obecna jest w dwunastu województwach. Firmy wchodzące w skład Grupy to działające prężnie od wielu lat, liczące się w branży, hurtownie o bardzo dużym potencjale.

Wykorzystując efekt skali Konsorcjum negocjuje u producentów bardziej korzystne warunki handlowe, tym samym wychodzi naprzeciw konkurencji gwarantując niższe ceny odbiorcom finalnym. W Konsorcjum prowadzone są wspólne akcje promocyjne, w ramach których klienci przez okrągły rok mają szansę nabyć szeroki zakres asortymentu po atrakcyjnych cenach.

Celem podniesienia kwalifikacji kadry zarządzającej i pracowników handlowych przeprowadzane są szkolenia i spotkania biznesowo-marketingowe. Oferta handlowa hurtowni jest dzięki temu ciągle poszerzana. 

Dynamik jest współudziałowcem Konsorcjum od 2007 roku . 

 

Panel Klienta

logowanie do strefy klienta już w krótce

Sklep

już w krótce dostęp do sklepu