Kontakt

Oddziały

Oddział Kielce
Oddział Sosnowiec
Oddział Sieradz
Centrum Instalacji Elektrycznych w Krakowie

 

Centrala firmy

ADRES:
DYNAMIK SPÓŁKA Z O.O.
Mierzeja Wiślana 6
30-732 Kraków

TELEFONY:  
Centrala Kraków 12 299 92 99
FAX:  
Dział Handlowy 12 299 92 12
Księgowość 12 299 92 13
EMAIL:  
centrala@dynamik.com.pl
GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek od 7.00 do 16.00

 

Zobacz na mapie

Zarząd

 
Jan Ćwioro  
jan.cwioro@dynamik.com.pl 12 299 9 200
Alina Rychlik-Paradowska  
alina.rychlik@dynamik.com.pl   12 299 9 200

Główny księgowy

 
Piotr Węglarz  
piotr.weglarz@dynamik.com.pl   12 299 9 240

Dział Prawny

 
   
 

Dyrektor Działu IT

 
Jacek Kownacki  
jacek.kownacki@dynamik.com.pl   501 594 719
 12 299 9 233

Dyrektor Ds. Sprzedaży Krakow

 
Piotr Siekierka  
piotr.siekierka@dynamik.com.pl  602 290 254
12 299 9 220

Dyrektor Ds. Zakupu

 
Krzysztof Samek  
krzysztof.samek@dynamik.com.pl  602 659 004
12 299 9 236

Kier. Dz. Konstrukcyjno-budowlanego. Pełnomocnik ds. Systemu Zapewnienia Jakości

   
 

Doradca Klienta Kraków

Wojciech Rajtar  
wojciech.rajtar@dynamik.com.pl  602 658 004
12 299 9 208

Specjalista ds. Sprzedaży

 
Piotr Paprocki  
piotr.paprocki@dynamik.com.pl  602 290 251
12 299 9 225

Specjalista ds. Sprzedaży

 
Sławomir Sroga  
slawomir.sroga@dynamik.com.pl  602 497 226
12 299 9 215

Kierownik Działu Ofert

 
Tomasz Chlasta  
tomasz.chlasta@dynamik.com.pl  600 423 297
12-299-9-226

Księgowa ds. Rozrachunków

 
Izabela Wilk  
izabela.wilk@dynamik.com.pl  600 310 043
12 299 9 218

Inspektor ds. Windykacji

 
Barbara Wilkońska - Ćwioro  
barbara.cwioro@dynamik.com.pl  660 499 106
12 299 9 223

Asystentka Zarządu, Księgowa

 
Paulina Rajca  
paulina.rajca@dynamik.com.pl  507 057 400
12 299 92 00

Dyrektor ds. Logistyki

 
Stanisław Biernat  
stanislaw.biernat@dynamik.com.pl  662 091 257
12 299 92 30
 

Panel Klienta

logowanie do strefy klienta już w krótce

Sklep

już w krótce dostęp do sklepu