Oszczędność

Doradzimy jak żyć ekologicznie i oszczędnie. Wymiana oświetlenia na LED pozwoli na redukcję rachunków za energię elektryczną. Oferujemy źródła LED dla każdego konsumenta, drogie dla wymagających i na „każdą kieszeń” dla mniej zasobnego klienta.
Mamy także rozwiązania „zielone”, czyli wykorzystujące odnawialne zasoby. Słońce dostarcza średnio 750W/m2 energii. Tę darmową energię można wykorzystać dzięki panelom solarnym (podgrzewanie ciepłej wody użytkowej) oraz panelom PV (fotowoltaika).

Naszym partnerem i dostawcą jest firma EuroSun.  Produkowane przez EuroSun panele charakteryzują się wysoką sprawnością ( >95%), nowoczesną technologią HEAT PIPE oraz długim okresem gwarancji (10 lat!).
Gotowe zestawy ze zbiornikami 300 do 500 litrów dostarczamy i montujemy w ciągu 2 dni, po uprzedniej analizie techniczno-ekonomicznej. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami z zakładki zielonej energii. W niej znajdziecie Państwo najnowsze informacje o aktualnych dotacjach oraz preferencyjnych kredytach.

Poniżej znajdziecie Państwo katalog produktów firmy EuroSun.

 

Panel Klienta

logowanie do strefy klienta już w krótce

Sklep

już w krótce dostęp do sklepu