Kontakt

Kraków

  • Zarząd
  • Centrala
  • Hurtownia

Centrum Instalacji Elektrycznych Kraków

Kielce

Sieradz

Sosnowiec

Wydział Usług

Dane rejestracyjne Spółki

Zarząd Firmy

Dynamik Sp. z o.o.

Mierzeja Wiślana 6

30-732 Kraków

NIP: 679 26 38 855


Zobacz spacer wirtualny

Jan Ćwioro

Prezes Zarządu


+48 12 299 92 00

jan.cwioro@dynamik.com.pl

Alina Rychlik-Paradowska

Wiceprezes Zarządu


+48 12 299 92 00

alina.rychlik@dynamik.com.pl

Joanna Kaczmarczyk

Prokurent


728 458 414

joanna.kaczmarczyk@dynamik.com.pl

Centrala Firmy

Dynamik Sp. z o.o.

Mierzeja Wiślana 6

30-732 Kraków

 

Czynne: PN – PT   8-16


Jacek Kownacki

Dyrektor działu IT


501 594 719

+48 12 299 92 33

jacek.kownacki@dynamik.com.pl

Barbara Wilkońska-Ćwioro

Inspektor ds. Windykacji


660 499 106

+48 12 29 99 223

barbara.cwioro@dynamik.com.pl

Krzysztof Samek

Dyrektor ds. zakupu


602 659 004

+48 12 299 92 36

krzysztof.samek@dynamik.com.pl

Stanisław Biernat

Dyrektor działu logistyki


662 091 257

+48 12 299 92 30

stanislaw.biernat@dynamik.com.pl

Paweł Kusior

Dyrektor ds. rozwoju


510 104 099

+48 12 299 92 19

pawel.kusior@dynamik.com.pl

Hurtownia

Dynamik Sp. z o.o.

Mierzeja Wiślana 6

30-732 Kraków

 

Czynne:   PN – PT    7-16


Centrum Instalacji Elektrycznych

Centrum Instalacji Elektrycznych w Krakowie

ul. Pachońskiego 9

31-223 Kraków

 

Czynne: PN – PT  7-16


Kielce

Oddział Kielce

ul. Zagnańska 71

25-558 Kielce

 

Czynne:

PN – PT   7-15


Marcin Skrzypczyk

Dyrektor Oddziału


608 360 040

marcin.skrzypczyk@dynamik.com.pl

Michał Koperek

Doradca Klienta


608 532 686

michal.koperek@dynamik.com.pl

Tomasz Witkowski

Doradca Klienta


501 594 439

tomasz.witkowski@dynamik.com.pl

Krzysztof Łukomski

Kierownik Magazynu


500 050 726

krzysztof.lukomski@dynamik.com.pl

Stanisław Szczykutowicz

Magazynier


510 104 101

stanislaw.szczykutowicz@dynamik.com.pl

Mariusz Kwaśniewski

Kierowca


502 506 631

Sieradz

Oddział Sieradz

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 32

98-200 Sieradz

 

Czynne: PN – PT  7-17


Dawid Szewczyk

Kierownik oddziału


604 957 776

dawid.szewczyk@dynamik.com.pl

Krzysztof Majda

Doradca Klienta


604 073 152

krzysztof.majda@dynamik.com.pl

Seweryn Godlewski

Doradca Klienta


+48 519 181 029

seweryn.godlewski@dynamik.com.pl

Konrad Jarczewski

Kierownik Magazynu


+48 500 050 760

konrad.jarczewski@dynamik.com.pl

Sosnowiec

Oddział Sosnowiec

ul. Długosza 61

41-200 Sosnowiec

 

Czynne: PN – PT  7-17


Tomasz Markiewicz

Dyrektor Oddziału


509 237 845

tomasz.markiewicz@dynamik.com.pl

Arkadiusz Wrzosiński

Kierownik Regionu Południe


501 594 557

arkadiusz.wrzosinski@dynamik.com.pl

Jarosław Skóra

Kierownik ds. Klientów Kluczowych


509 237 840

jaroslaw.skora@dynamik.com.pl

Piotr Piotrowski

Doradca Klienta


515 041 493

piotr.piotrowski@dynamik.com.pl

Angelika Jastrzębska

Administracja


723 838 317

angelika.jastrzebska@dynamik.com.pl

Sabina Furmanek

Administracja


723 838 306

sabina.furmanek@dynamik.com.pl

Jarosław Luty

Kierownik Magazynu/Kierowca


723 838 300

Wydział Usług

Mierzeja Wiślana 6

30-732 Kraków

 

Czynne: PN – PT  8-16


Tomasz Orczyk

Dyrektor Wydziału Usług


501 594 667

tomasz.orczyk@dynamik.com.pl

Andrzej Prüffer

Kierownik produkcji


723 838 311

andrzej.pruffer@dynamik.com.pl

Zbigniew Skubiszewski

Projektant


600 335 262

zbigniew.skubiszewski@dynamik.com.pl

Krzysztof Łuczko

Projektant


723 838 310

krzysztof.luczko@dynamik.com.pl

Paulina Rajca

Asystentka ds. Rozliczeń


507 057 400

paulina.rajca@dynamik.com.pl

Dane rejestracyjne Spółki

Spółka została założona 31 maja 2000.

Rozpoczęła działalność 1 lipca 2000 roku.

KRS: 0000142602
REGON: 357195955
NIP: 679 26 38 855

Kapitał założycielski spółki wynosi: 255 000 PLN.
Kapitał spółki 14 000 000

Inspektor ds.RODO – Paulina Rajca
+48 12 299 92 00, 507 057 400
paulina.rajca@dynamik.com.pl