Kontakt

Zarząd

Albatrosów 13

Kraków

  • Dział Handlowy
  • Dział Logistyki/ Magazynu

Centrum Instalacji Elektrycznych Kraków

Kielce

Sieradz

Sosnowiec

Wydział Usług

Dane rejestracyjne Spółki

Zarząd Firmy

Dynamik Sp. z o.o.

Albatrosów 13

30-716 Kraków

NIP: 679 26 38 855


Zobacz spacer wirtualny

Jan Ćwioro

Prezes Zarządu


+48 12 29 99 200

jan.cwioro@dynamik.com.pl

Alina Rychlik-Paradowska

Wiceprezes Zarządu


+48 12 29 99 200

alina.rychlik@dynamik.com.pl

Joanna Kaczmarczyk

Prokurent


728 458 414

joanna.kaczmarczyk@dynamik.com.pl

Kraków

Dynamik Sp. z o.o.

Albatrosów 13

30-716 Kraków

NIP: 679 26 38 855

Czynne: PN – PT  7-16


Zobacz spacer wirtualny

Piotr Siekierka

Dyrektor Działu Handlowego


602 290 254

+48 12 29 99 220

piotr.siekierka@dynamik.com.pl

Piotr Paprocki

Specjalista ds. Sprzedaży


602 290 251

+48 12 29 99 225

piotr.paprocki@dynamik.com.pl

Sławomir Sroga

Specjalista ds. Sprzedaży


602 497 226

+48 12 29 99 215

slawomir.sroga@dynamik.com.pl

Grzegorz Banach

Doradca Klienta


+48 12 29 99 216

grzegorz.banach@dynamik.com.pl

Tomasz Potańczyk

Przedstawiciel Handlowy


662 096 103

+48 12 29 99 228

tomasz.potanczyk@dynamik.com.pl

Mariusz Filipiak

Przedstawiciel Handlowy


668 807 256

+48 12 29 99 201

mariusz.filipiak@dynamik.com.pl

Aleksander Barczyński

Przedstawiciel Handlowy


723 838 308

aleksander.barczynski@dynamik.com.pl

Krzysztof Samek

Dyrektor ds. Zakupu


602 659 004

+48 12 29 99 236

krzysztof.samek@dynamik.com.pl

Bogusław Kmiecik

Specjalista ds. Zakupów


662 016 275

+48 12 29 99 229

boguslaw.kmiecik@dynamik.com.pl

Tomasz Kmiecik

Specjalista ds. Zakupów


723 838 309

+48 12 29 99 211

tomasz.kmiecik@dynamik.com.pl

Joanna Kukla

Specjalista ds. Zakupów


662 043 860

+48 12 29 99 213

joanna.kukla@dynamik.com.pl

Kraków

Dynamik Sp. z o.o.
Albatrosów 13
30-716 Kraków
NIP: 679 26 38 855

Czynne: PN – PT  7-16


Zobacz spacer wirtualny

Stanisław Biernat

Dyrektor Działu Logistyki


662 091 257

+48 12 29 99 230

stanislaw.biernat@dynamik.com.pl

Jarosław Surga

Kierownik Magazynu


515 041 496

+48 12 29 99 217

jaroslaw.surga@dynamik.com.pl

Centrum Instalacji Elektrycznych

Centrum Instalacji Elektrycznych w Krakowie

ul. Pachońskiego 9

31-223 Kraków

Czynne: PN – PT  7-15


Kielce

Oddział Kielce

ul. Zagnańska 71

25-558 Kielce

Czynne:

PN – PT   7-15


Tomasz Witkowski

Dyrektor Oddziału


501 594 439

tomasz.witkowski@dynamik.com.pl

Michał Koperek

Kierownik Sprzedaży


608 532 686

michal.koperek@dynamik.com.pl

Krzysztof Łukomski

Kierownik Magazynu


500 050 726

krzysztof.lukomski@dynamik.com.pl

Stanisław Szczykutowicz

Magazynier


510 104 101

stanislaw.szczykutowicz@dynamik.com.pl

Mariusz Kwaśniewski

Kierowca


502 506 631

Sieradz

Oddział Sieradz

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 32

98-200 Sieradz

Czynne: PN – PT  7-17


Dawid Szewczyk

Kierownik oddziału


604 957 776

dawid.szewczyk@dynamik.com.pl

Krzysztof Majda

Doradca Klienta


604 073 152

krzysztof.majda@dynamik.com.pl

Seweryn Godlewski

Doradca Klienta


+48 519 181 029

seweryn.godlewski@dynamik.com.pl

Konrad Jarczewski

Kierownik Magazynu


+48 500 050 760

konrad.jarczewski@dynamik.com.pl

Sosnowiec

Oddział Sosnowiec

ul. Długosza 61

41-200 Sosnowiec

Czynne: PN – PT  7-16


Tomasz Markiewicz

Dyrektor Oddziału


509 237 845

tomasz.markiewicz@dynamik.com.pl

Arkadiusz Wrzosiński

Kierownik Regionu Południe


501 594 557

arkadiusz.wrzosinski@dynamik.com.pl

Jarosław Skóra

Kierownik ds. Klientów Kluczowych


509 237 840

jaroslaw.skora@dynamik.com.pl

Piotr Piotrowski

Doradca Klienta


515 041 493

piotr.piotrowski@dynamik.com.pl

Sabina Urbańczyk

Administracja


723 838 306

sabina.urbanczyk@dynamik.com.pl

Jarosław Luty

Kierownik Magazynu/Kierowca


723 838 300

Wydział Usług

Albatrosów 13

30-716 Kraków

Czynne: PN – PT  8-16


Zobacz spacer wirtualny

Tomasz Orczyk

Dyrektor Wydziału Usług


501 594 667

tomasz.orczyk@dynamik.com.pl

Paweł Kusior

Dyrektor ds. rozwoju


510 104 099

+48 12 299 92 19

pawel.kusior@dynamik.com.pl

Andrzej Prüffer

Kierownik produkcji


723 838 311

andrzej.pruffer@dynamik.com.pl

Zbigniew Skubiszewski

Projektant


600 335 262

zbigniew.skubiszewski@dynamik.com.pl

Krzysztof Łuczko

Projektant


723 838 310

krzysztof.luczko@dynamik.com.pl

Marek Szelowski

Kierownik Robót Elektrycznych


723 838 316

+48 12 299 92 03

marek.szelowski@dynamik.com.pl

Dane rejestracyjne Spółki

Spółka została założona 31 maja 2000.

Rozpoczęła działalność 1 lipca 2000 roku.

KRS: 0000142602
REGON: 357195955
NIP: 679 26 38 855

Kapitał założycielski spółki wynosi: 255 000 PLN.
Kapitał spółki 14 000 000

Inspektor ds.RODO – Paulina Rajca
+48 12 299 92 00, 507 057 400
paulina.rajca@dynamik.com.pl