OFERTA PRACY – Przedstawiciel handlowy

Dynamik Sp. z o.o. to Hurtownia Elektryczna, istniejąca na rynku od ponad 25 lat w branży Handlowo-Usługowej. Posiadająca oddziały w Kielcach, Sosnowcu oraz Sieradzu. Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ale po drugiej stronie tego miasta znajduje się sklep – Centrum Instalacji Elektrycznej. Swoim zasięgiem docieramy do każdego klienta w Polsce poprzez strefę B2B. Naszymi głównymi Klientami są: firmy budowlano – montażowe, instalatorzy oraz zakłady przemysłowe. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę oraz jakość usług.

Obecnie poszukujemy Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce zatrudnienia: Kraków, ul. Albatrosów 13

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • Mile widziana  znajomość branży elektrotechnicznej lub pokrewnej technicznej
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Znajomość programów MS Office
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne
  • Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku mobilnym

Twój zakres obowiązków

  • rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych
  • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system wynagradzania dopasowany do kwalifikacji i osiąganych wyników
  • narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon komórkowy)
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pakiet benefitów
  • Prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o poufności danych na adres

e-mail: centrala@dynamik.com.pl.

W tytule prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska zgodnie z aplikacją.